.Net Developer Story

Сергій Ксенич
.Net Developer в AllStars-IT Ukraine

Народився в місті Калуш Івано-Франківської області. Успішно закінчив Київський Національний Університет за спеціальністю “економічна кібернетика”. Спочатку програмування було як хобі, яке згодом перетворилося на повну зайнятість та переросло в професію. Програмувати навчився самостійно. До роботи в компанії AllStars-IT Ukraine Сергій працював в інших ІТ компаніях. Збирався відкрити власний стартап та отримавши пропозицію від AllStars-IT не зміг відмовитися. Той факт, що інтерв’ю було проведено англійською мовою, здавалося дуже незвичним, та до останньої хвилини не планував прийняти пропозицію.

“Після п’яти місяців роботи в компанії я дуже радий, що зробив правильний вибір, скориставшись цією можливістю, в результаті я зміг ефективно реалізувати свій потенціал як розробник. Крім того, мені дуже подобається атмосфера в офісі, що спонукає мене приходити на роботу кожен день “, – коментує Сергій.

Сергій дуже любить читати книги з філософії, релігієзнавства та альтернативної історії. Він також насолоджується стрибками на батуті. У вільний від роботи час потрохи програмує свої невеликі проекти.

Улюблений вислів : “Життя – як віртуальна реальність, все, що можна собі уявити, можна запрограмувати”.

Соломон Амар, генеральний директор та засновник AllStars-IT Ukraine, прокоментував:

“AllStars-IT завжди шукає нові особливі та унікальні таланти. Я мав можливість познайомитися з Сергієм особисто та бажаю йому кар’єрного росту, а також реалізувати всі свої професійні знання в нашій компанії. Я радий, що такі високорівневі професійні люди, як Сергій, є частиною нашої сім’ї “.