+38 044 333 61 23 Business Center “Gulliver”,Sportyvna Square 1,Kyiv, 01023 info@allstars-it.com

Тестувальник з нуля: добірка безкоштовних сервісів

Я Юлія Гордійко, Junior QA Engineer в компанії AllStars-IT Ukraine. Раніше я працювала в сфері маркетингу. Згодом було бажання спробувати власні сили в IT-сфері, тому вирішила почати з тестування. За кілька місяців мені вдалося не тільки ознайомитися з цією галуззю, але й влаштуватися на роботу тестувальником.

Де я шукала інформацію про тестування?

Не завжди потрібно багато коштів, аби здобути знання. Наприклад, я починала із книги про тестування Романа Савіна «Тестування dot com». Вона допоможе розібратися із тест-кейсами, чек-листами, видами та методологіями тестування, баг-репортами тощо.

Окрім того, є декілька безкоштовних онлайн-курсів:

Я закінчила курс “Основи тестування ігор”. Мій фідбек: в QATestLab якісна подача матеріалу, відеолекції в режимі реального часу, домашні завдання і іспит.

Платформи із курсами:

  • Sololearn https://www.sololearn.com – онлайн-платформа із безкоштовними курсами для тестувальників і програмістів. Теми: основи HTML, CSS і SQL, базові курси про такі мови програмування, як Phyton, Java і т.д..
  • HTML-academy https://htmlacademy.ru – інтерактивні онлайн-курси по HTML, CSS і JavaScript. Курси будуть корисні тим, кого зацікавило web-тестування.

Незамінні ресурси – це Google і YouTube. Через звичайні пошукові запити можна знайти все, що завгодно. Цікавтесь блогерами, які розповідають про свій досвід, дають рекомендації, як пройти співбесіди і які знання для цього потрібні.

Також раджу підписатися на телеграм-канал https://t.me/junior_dou_uaдайджест dou.ua. В ньому регулярно викладають актуальні навчальні програми для тих, хто починає свою кар’єру в ІТ.

Пам’ятайте, що насправді вся справа не в курсах, а в бажанні, мисленні та цілях. Неважливо, технічна спеціальність у вас чи ні – стати тестувальником може кожен. Це я гарантую як екс-маркетолог 🙂

P.S. Знаєте безкоштовні корисні сервіси – пишіть в коментарі. Пальці догори, якщо матеріал для вас корисний і цікавий!

Leave a Reply