+38 044 333 61 23 Business Center “Gulliver”,Sportyvna Square 1,Kyiv, 01023 info@allstars-it.com

Про рекрутинг та п’ять причин чому варто обрати професію рекрутера

Мене звати Марина Сергіенко, я рекрутер в AllStars-IT Ukraine. В цій статті хочу розповісти про таку професію як IT – рекрутер та описати п’ять причин, з яких варто обрати цю спеціальність.

Почнемо…

Взагалі, така професія як IT-рекрутер виникла через стрімкий розвиток IT-технологій. У зв’язку з появою нових компаній та стартапів з’явилася потреба в людях, які добре орієнтуються в базових поняттях мов програмування, методологіях розробки продукту, які мають неймовірну терплячість в пошуку, щоб проаналізувати і підібрати ідеального кандидата для компанії.

Але все ж таки, чим же цікавий рекрутинг? Чому багато молодих людей приходить в цю професію? Особисто я виділяю кілька основних причин, чому варто розглянути можливість стати рекрутером.

 

1.Однією із причин є постійний азарт, адже пошук кандидата це чесне змагання, кожного разу ви конкуруєте з рекрутерами, які працюють на інші компанії і якщо ви успішно зарекрутили кандидата, це ваша маленька перемога над собою. На відміну від багатьох сфер діяльності, підбір фахівців на певну вакансію має чітку початкову і кінцеву точку.

 

2. Друга причина – це можливість знайомитися з найкращими спеціалістами. Адже професія рекрутера напряму залежить від вміння спілкуватися з людьми та розширювати свій нетворкінг. Починаючи з програмістів, менеджерів різноманітних проектів, стартапників, піарників і закінчуючи рекрутерами.

 

3. Третя причина – безперервний розвиток. Якщо вам подобається весь час навчатися чомусь новому, цей шлях для вас. Через швидкі зміни в цій професії, вам постійно необхідно навчатися новим технологіям та новим підходам в рекрутингу. Якщо ви оберете професію рекрутера – ви ніколи не будете стояти на місці. Це та професія, яка йде “нога в ногу” з прогресом.

 

4. Ще не менш важлива причина обрати рекрутинг – постійна зміна задач. Так, може здатися, що ця робота може бути дуже нудною, але більшість корпоративних рекрутерів обробляють різні вакансії та стикаються з новими складними завданнями. Ця різноманітність може бути випробуванням для вас, але водночас зберігає інтерес до роботи.

 

5. Ну і наостанок скажу про п’яту причину – відносно легке входження в професію. Вам не потрібно отримувати додаткову освіту для того, щоб стати рекрутером. Достатньо закінчити курси та мати велике бажання працювати. Якщо ви володієте потрібними “скілами” і вмієте представити свої найкращі здібності, ви зможете достатньо швидко знайти роботу.

 

Звісно, в цьому ремеслі також є свої мінуси та іноді бувають періоди, коли кандидати потрібні «на вчора», і це нелегко мотивувати себе на швидкий темп роботи. Взаємодія з різними людьми потребує не аби якої витримки та стресостійкості. Але якщо ви відчуваєте в собі сили та бажання працювати в IT, хочете докорінно змінити свою діяльність, то рекрутмент – це та професія, яка для вас завжди буде цікавою.

Марина Сергієнко
Recruiter в AllStars-IT Ukraine

 

Leave a Reply