Підкорення Монблан

Гулякіна Дар’я
Senior QA engineer в AllStars-IT Ukraine

Дар’я працює в IT сфері протягом 10 років. Дуже захоплюється своєю роботою, багато зусиль докладає для розробки якісного продукту, бо вважає, що таким чином робить світ більш досконалим та кращим. У вільний від роботи час любить ходити в гори – це її хобі та частина життя, якій вона приділяє багато уваги.

17 серпня 2018 року, Дар’я здійснила свою мрію і піднялася на найвищу точку Західної Європи – гору Монблан (4810 м).

Вона поділилася своїми враженнями :

“Альпінізм – це частина мого життя. Всі мої відпустки, проходять в горах, в снігах, далеко за межами зони комфорту і розміреністю офісного життя.

Нещодавно, 17 серпня 2018 року, я виконала свою мрію і піднялася на найвищу точку Західної Європи – гору Монблан (4810 м). Це було непросто для мене, бо вже кілька разів я робила спроби, але кожен раз щось заважало: погода псувалася і не пускала на гору, програма сходження була побудована не найвдалішим чином.

Але головне, що, в підсумку, мета досягнута! Я не здалася! Мрія здійснилася!

Раджу всім: не боятися виходити з зони комфорту, пробувати, вирішуватися на те, що страшно (але пам’ятати, що безпека – понад усе), рости, розвиватися, а головне – мріяти і любити:)

Любіть все, чим ви займаєтеся!

Неважливо, що ви робите – несете відповідальність за розроблені продукти або ходите в гори – і те, і інше треба робити з любов’ю. І тоді все вийде. Обов’язково! “ – розповіла Дар’я.

Соломон Амар, генеральний директор та засновник AllStars-IT Ukraine, прокоментував:

“Дар’я – це приклад де професіоналізм поєднаний з талановитість, стрімкою позицією та ціллю в житті. Ми вітаємо її з такою чудовою подією. Я був дуже вражений досягненнями Дарії, а саме підкоренням Монблан, та це мене не здивувало, оскільки я бачив її ставлення до роботи та співпраці з колегами. Зрозуміло, що вона народжена з ДНК переможця.”