ЗМІНИТИ ПРОФЕСІЮ МОЖНА КОЛИ ЗАВГОДНО. ПОРАДИ ДЛЯ ТИХ, ХТО СУМНІВАЄТЬСЯ.

Всім привіт! Мене звати Юлія Балашова, я працюю на позиції Junior QA Engineer в компанії AllStars-IT Ukraine. В цій статті я поділюся з вами своїм досвідом зміни професії, та що підштовхнуло мене зробити цей крок.

Перед тим як потрапити у сферу IT я пройшла довгий шлях. Я шукала себе і пробувала в різних сферах. В основному це була позиція менеджера, на якій я працювала довго та почувала себе впевнено. Я здобула багато корисних знань та навчилася спілкуватись з різними людьми. Можна сказати, що на цій посаді, я зросла та твердо стала на ноги. Але через якийсь час я відчула, що стою на місці, що ніби вичерпала себе. Ці думки підштовхнули мене до змін. Спочатку мені було страшно починати все з нуля, тому що вже звикла працювати в комфортній для себе сфері, але цікавість до нового перемогла.

Обрала я професію QA Engineer. Я ризикнула і почала робити маленькі кроки в напрямку своєї цілі. Спочатку відвідувала курси Prog.Kiev.UAhttps://prog.kiev.ua/ що ознайомили мене з основами і викликали ще більший інтерес до нової сфери. Потім навчалась самостійно: читала книжки та статті в інтернеті, спілкувалася з людьми, які вже працюють на позиції QA. Я доклала багато зусиль і у мене вийшло! Зараз я працюю в IT компанії і дуже задоволена! Мені хочеться ходити на роботу, дуже подобається атмосфера в офісі, дружній колектив, а також те, що я маю можливість розвиватися. Я дуже щаслива, що вийшла із зони комфорту і почала все з початку, хоч не всі мене розуміли і вірили, що це можливо. Зі зміною сфери діяльності змінилися мої інтереси, та ніби і моє життя в цілому. Тепер я маю ціль і мені цікаво до неї йти!

Ось які переваги я бачу в професії QA Engineer:

• В цій роботі ви завжди бачите результати своїх старань
• IT сфера не стоїть на місці і завжди є багато цікавих проектів на будь-який смак
• Це можливість постійно практикувати англійську мову (переважно на більшості проектів)
• Приємно знати, що ви впливаєте на якість продукту
• Налагоджений робочий процес в команді, де у кожного свої обов’язки
• Цінується ініціативність та нові ідеї
• Ця професія завжди тримає в тонусі
• Творчий підхід в роботі
• Переважно молоді та енергійні колеги, які завжди допоможуть розібратися у всьому
• Якщо ви перфекціоніст, то це ідеальна позиція для вас
• Зазвичай це гарні та комфортні офіси, обладнані ігровими кімнатами, та зонами відпочинку
• Можливість поїхати за кордон у відрядження для знайомства та налагодження робочого процесу з командою

На моєму прикладі я хочу показати, що професію змінити можливо в будь-який час. Головне – не боятися і впевнено йти вперед. Не варто змушувати себе працювати роками там, де стало не цікаво, або ви не бачите подальшого розвитку, не треба ходити на роботу, тому що потрібно, вона повинна приносити задоволення.
Раджу прислухатися до себе і почати зміни вже сьогодні! І якщо ви докладете зусиль, все обов’язково вийде!

Юлія Балашова
Junior QA Engineer в AllStars-IT

Our News