Відкриття Ukrainian Global School

Раді були вітати Ukrainian Global School з відкриттям та початком навчального року!

Однією з місій AllStars-IT Ukraine є розвиток українського молодого і талановитого покоління в IT сфері. Наша компанія буде співпрацювати в цьому напрямку з Ukrainian Global School. Це перший соціальний проект AllStars-IT Ukraine в Києві

Ми дуже раді, що наші співробітники будуть брати участь в такого роду волонтерських проектах з навчальними закладами в Києві та по всій Україні.

Хотілось би наголосити, що участь нашої компанії у відкритті школи – це не тільки проект, який надасть можливість AllStars-IT Ukraine формувати нове IT покоління України, але крім того, це дуже важливий соціальний проект для компанії.

Соломон Амар, засновник та CEO AllStars-IT Ukraine, який був на цьому урочистому святі, привітав Олену Вишнякову, засновницю Ukrainian Global School з початком успішного проекту та відзначив:

“На мою думку Україна найближчим часом може стати IT Nation, тому на сьогодні дуже актуально та важливо щоби діти мали можливість своїми очима побачити і відчути, що таке сфера IT. Наша співпраця з Ukrainian Global School надасть цю можливість дітям, які вже з ранніх літ зможуть потрапити та стати частиною цієї сфери. Ми зробимо все можливе для максимальної співпраці та вклад в розвиток IT сфери в Україні.