Анна Азаревич про співпрацю з Toya Play

Анна Азаревич
R&D manager в AllStars-IT Ukraine

Анна працює менеджером з досліджень і розвитку в AllStars-IT Ukraine для компанії Toya Play. Має більше ніж 6 років досвіду роботи в ІТ сфері, як Java Developer, Java Tech та Software Architect. Здебільшого співпрацювала з ізраїльськими компаніями.

“Мені дуже подобається співпрацювати з ізраїльськими компаніями, оскільки в Ізраїлі не має гендерної нерівності, це дає право жінкам займати високі посади в ІТ сфері на рівні з чоловіками. Ізраїльський менеджмент завжди відзначає працьовитих та відданих роботі працівників.

Робота для Toya play – це не тільки розробка ігор – я справді вірю в цілі компанії. Toyaplay робить все можливе для створення сильних жіночих моделей з дитинства. Надихає та мотивує молодих дівчат реалізувати свій повний потенціал. Ми розробляємо багатошарові ігри на платформі Minecraft, які відповідають різноманітним потребам дівчат.” – розповіла Анна

Соломон Амар, генеральний директор та засновник AllStars-IT Ukraine, прокоментував:

“Наша робота з Toya Play почалася рік тому, вони придумали ідеологію – створити навчальний досвід у грі з унікальними елементами, які дозволяють дівчатам стати героями, розкриваючи життєві історії виняткових жінок. Анна розділяє цю ідеологію, яка стоїть за розробкою програмного забезпечення, а також враховуючи факт, що Toya Play – це стартап з великою кількістю поточних змін – робочого середовища, платформи тощо. За це ми цінуємо Анну та сподіваємося продовжувати нашу професійну співпрацю та стати її домом на найближчі роки.”

Our News